Windows ve Android İçin En İyi VPN Programları İnceleme

0
421

VPN,  engellenen sitelere giriş olarak bildiğimiz DNS değiştirme işlemiyle bizi uğraştırmayan, Farklı ülkelerdeki sunuculardan gizli ve anonim bir şekilde gezinmemizi ayrıca internet siteleri ve kötü niyetli kişiler tarafından bilgilerimizin kötü amaçlı kullanımını engelleyen bir programdır. Son zamanlarda 1000’lerce vpn programı çıkmaya başladı ve bunların hangisi ücretsiz, kullanımı kolay ve gerçekten güvenli pek bilmiyorsanız sizin için Windows bilgisayar ve Android cihazlarınızda kullanmanızı tavsiye edeceğimiz 4 farklı vpn programını inceleyeceğiz.

PC ve Android İçin En iyi Ücretsiz VPN Programları

1- Betternet VPN – Ücretsiz İndir

Betternet, bir VPN (Sanal Özel Ağ) üzerinden anonim olarak internette gezinmenizi sağlayan kullanımı kolay bir uygulamadır. Wifi ile yasaklanan sitelere girmek yada kişisel bilgilerinizi korumak için kalkan olarak kullanabilirsiniz. Diğer VPN programlarına göre artıları şunlardır. Ücretsiz, Üyelik zorunluluğu yok, Sınırsız bant limiti, Coğrafi bölge seçme, Tek tıklama ile bağlantı ve kurulum.

Windows, Chrome, Adroid ve İos platformlarında çalışabilir, Spotify, Torrent indirme, ve Bölge kısıtlamalı android oyunlarına erişmek için tercih edebileceğiniz güvenli bir vpn uygulamasıdır.

2- VPN Unlimited – Ücretsiz İndir

Gönderdiğiniz tüm veriler (kişisel şifreler veya kredi kartı verileri), kullandığınız WiFi ne olursa olsun,% 100 güvenlidir. Kişisel verilerinizi  üçüncü taraflardan ve bilgisayar korsanlarından koruyorur. Herhangi bir yerden herhangi bir web sitesinde anonim ve Gizliliğinizi fiziksel konumunuzu değiştirerek korurur (IP adresi). Böylece web siteleri, bilgisayar korsanları ve reklam verenler sizi takip edemez.

Dünyanın dört bir yanındaki vpn sunucularına bağlanarak kesintisiz ve makul bir internet hızı ile sörf yapabilirsiniz. VPN Unlimited ücretsizdir, gelişmiş özelliklere ve daha iyi bağlantı hızına sahip olmak isterseniz ücretli sürüme geçebilirsiniz. Bilgisayar ve mobil cihazlar ile uyumludur.

3- Ultrasurf – Ücretsiz İndir

UltraSurf , yoğun internet sansürü olan ülkelerdeki kullanıcıların dünyadaki herhangi bir internet sitesini güvenli ve özgür bir şekilde ziyaret etmelerini sağlayan ücretsiz bir yazılımdır. İnternet sansürü olmayan ülkelerdeki kullanıcılar internet gizliliğini ve güvenliğini korumak için de kullanıyorlar.

Tamamen ücretsizdir, Kurulum gerekmez, Üyelik istemez, Tek tıklama ile başlatıp kapatabilirsiniz. Windows, Chrome, Android için uyumludur. Güvenli ve kolay kullanımlı bir vpn programı arıyorsanız tam size göre bir yazılım diyebiliriz.

4- Hotspot Shield VPN – Ücretsiz İndir

Kendinizi ve bilgisayarınızı korumak mı istiyorsunuz?  VPN Bunu yapmanın harika bir yoludur. Hotspot Shield arka planda otomatik olarak çalışır ve İnternetinizi meraklı gözlerden korur. Hotspot Shield kullanımı oldukça kolaydır, bu yüzden onu çalıştırmak ve çalıştırmak için herhangi bir teknik beceriye ihtiyacınız yoktur.

Windows, Chrome, Firefox, Android, İos gibi platformların tamamında çalışır. Ücretsiz ve Premium olarak iki farklı versiyonu vardır. Bizi ilgilendiren kısmı ücretsiz ve sınırsız bant sunmasıdır. Tek tıklama ile başlatıp durdurabilirsiniz. Yasaklanan sitelere giriş için milyonlarca kişi tarafından kullanılan ilk vpn programlarından birisi olduğunu bilmenizi isteriz.

Eğer bu vpn programları istediğiniz gibi değilse, daha farklı özelliklere ve yeniliklere sahip programlar arıyorsanız indirshop.com‘daki VPN & PROXY ve Antisansür kategorilerine göz atmanızı tavsiye ederiz.